Pixel
Logo OK Tours

Biuro podróży Toruń


OK TOURS

Barbara Oleśków

ul. Podmurna 40

87-100 Toruń

 

NIP: 956 165 38 04

REGON: 870485950


20 lat działalności !

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 1999 roku !


Nasze biuro podróży jest miejscem, w którym możecie Państwo zarezerwować wymarzone wakacje dla dzieci i młodzieży przygotowane specjalnie dla nich. Jako firma OK TOURS prowadzimy działalność od 1999 roku i od tego czasu sukcesywnie się rozwijamy, żeby móc świadczyć usługi najlepszej jakości ku zadowoleniu Klientów. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort uczestników, dlatego też warto nam zaufać. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy chętnie i w rzetelny sposób zaproponują najbardziej atrakcyjną ofertę dopasowaną do oczekiwań. Decydując się na kolonie czy obozy za pośrednictwem OK TOURS zapewniamy nie tylko udany pobyt, ale mnóstwo atrakcji, które nie pozwolą się nudzić. Nasze biuro podróży w Toruniu kładzie szczególnie duży nacisk na obsługę klienta, a w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zawsze można uzyskać wyczerpujące informacje. Przygotowaliśmy specjalne ceny na oferty wakacyjne. Skorzystanie z usług profesjonalistów to bardzo dobra decyzja.


Zapraszamy!


Zobacz również:

  • Obozy młodzieżowe - Doskonała oferta skierowana do uczniów i studentów, możliwość skorzystania z wielu zniżek oraz promocji.


  • Kolonie nad morzem - Organizujemy wyjazdy do znanych miejscowości i kurortów, gdzie nasi podopieczni mają możliwość korzystania z wielu atrakcji.


  • Obozy zagraniczne - Nasza oferta skierowana jest również dla osób zainteresowanych obozami oraz koloniami w innych krajach takich jak Grecja czy Chorwacja.

 

  • Kolonie 2019 - Atrakcyjne miejsca, doświadczona kadra, niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

  • Obozy młodzieżowe 2019 - Oferta obozów młodzieżowych biura OK TOURS obejmuje wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne.

 

  • Kolonie dla dzieci - Kolonie dla dzieci z biurem OK TOURS to propozycje oparte o programy autorskie, przewidujące mnóstwo ciekawych atrakcji.

 

 

  • Obozy konne 201- Oferujemy obozy w konkurencyjnych cenach, z udziałem najlepszej kadry. Zapraszamy.Copyrights by OK Tours 2018 | Made with  by AppWorks